Cabanas Sensaciones Serranas
| Gratis Wi-Fi | Gratis parkering | 24-timmars tjänster 24-timmars reception |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Cabanas Sensaciones Serranas Casa Grande med 6 rum, som har en pool och utsikt över trädgården, erbjuder ett behändigt läge endast 400 meter från Tatu Carreta.
Förutom ett eget kök erbjuder den här villan också utomhusmatplats. Busshållplatsen El Penon ligger mindre än 10 minuter bort till fots, så att du kan upptäcka Casa Grande.
- Flygplatser
- Cordoba Flygplats61 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- Gratis parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
Service
- Rumsservice
På rummet
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Cabanas Sensaciones Serranas?
Ja, Cabanas Sensaciones Serranas erbjuder WiFi. - ❓
Erbjuder Cabanas Sensaciones Serranas ett kök?
Cabanas Sensaciones Serranas har ett eget kök med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Cabanas Sensaciones Serranas?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Cabanas Sensaciones Serranas.